ЦСКА и Ботев Пловдив се прибраха при нулево равенство в мача помежду им в 36-ия кръг в Първа лига. Първата възможност бе за сметката на гостите, когато в 5-ата минута Кристиан Добрев премина край трима бранители на ЦСКА и някак топката попадна в Еберт Кардосо, но ударът му бе отразен от Витаутас Черниаускас.

Последва остър изстрел на Тодор Неделев, но отново литовският страж на „червените” отклони кълбото. В 25-ата минута ЦСКА стигна до най-добрия шанс за гол, но перфектният пас от Евандро да Силва не бе засечен добре от Тиаго и домакините пропуснаха да открият резултата.

До края на частта пък и двата отбора заиграха предпазливо, като преобладаваше битката на „Българска армия” и съвсем закономерно двата тима се оттеглиха при равенство – 0:0